O nás 

  Jsme malá rodinná firma, která začínala s podnikáním v roce 1990. Zpočátku to bylo výhradně portrétování zvířat na zakázku a prodej obrázků na chovatelských akcích, zároveň s účastí na klasických výstavách obrazů. Později se naše činnost rozrostla o výrobu samolepek, klíčenek a dekorovaných triček.

  V roce 2002 jsme založili Klub sběratelek pohlednic se zaměřením na vydávání a distribuci pohledů koní a psů. Tímto klubem prošlo již více, než 400 sběratelek a sběratelů a jeho činnost stále trvá.

  Sortiment drobného dárkového zboží stále obměňujeme a rozšiřujeme. Stálicí jsou oboustranné samolepky na auta a laminované tabulky na dveře a ploty. Jako první v republice jsme začali ve velkém rozsahu vyrábět vše nejen s tématikou psů, ale i koní a dalších zvířat, a také jsme uvedli na trh kreslené samolepky na čiré fólii.

  V roce 2011 jsme otevřeli Muzeum Dašovský mlýn a přibyla nabídka genealogických služeb. Od sezóny 2013 pracujeme v týmu zpěváka a hudebníka Petra Bende; potkat nás můžete zejména během jeho vánočního turné.

  Naše práce je nám zároveň koníčkem a odměnou je nám spokojenost zákazníků, kteří se často vrací. Co nenajdete v naší nabídce, to se snažíme vyrobit na zakázku, proto neváhejte napsat nebo zavolat. 

 

06150742.JPG