DOPRAVNÉ:

Česká pošta: od 1.2.2023 opět zdražuje a abychom zmírnili dopad, nově dělíme na:

Nejmenší balíček (naše = tenké výrobky, cena do 200,-): cena poštovného 70,- po platbě předem kartou nebo na účet, 137,- dobírkou.

Střední balíček (naše = tenké výrobky, cena 200,- až 1500,-) cena poštovného 75,- po platbě předem kartou nebo na účet, 142,- dobírkou.

Za prioritní (zrychlený):  příplatek 7,-

Balík do ruky - (při kterékoliv z těchto podmínek: cena nad 1500,- nebo výška balíčku nad 5cm nebo hmotnost zásilky nad 2kg): cena poštovného 130,- po platbě předem kartou nebo na účet, 208,- dobírkou.

Zásilkovna v České republice - nerozlišuje hmotnost, cenu ani rozměr:  90,- po platbě předem a 120,- dobírkou.

Slovensko Zásilkovnounerozlišuje hmotnost, cenu ani rozměr:

na pobočku 5,1€, na adresu 5,6€ pouze po platbě předem.

Česká pošta:  standartní balíčky s našimi výrobky jsou malé, proto jsou odesílány jako doporučené dopisy a z pošty vám nezašlou mail ani SMS. Proto prosím sledujte odesílací mail z našeho eshopu a případně urgujte, zjistíme, kde to vázne.

DOBA DODÁNÍ: Zboží, které je na skladě odesíláme obvykle do 2 pracovních dnů od objednání (v případě dobírky) nebo do 2 pracovních dnů  po obdržení platby. Zboží se může vyprodat na našich akcích a musíme ho vyrobit, což může zásilku o několik dnů oddálit; stejně tak samolepky označené slovem ,,archiv".
Pokud na objednávku spěcháte, informujte se o aktuálním stavu.