DOPRAVNÉ:

Česká pošta:

Balíkovna - nejlevnější, vyzvednutí na odběrném místě, cena 70,-

Nejmenší doporučený dopis (naše = tenké výrobky, cena do 200,-): cena poštovného 80,- (po platbě předem kartou nebo na účet), 147,- dobírkou.

Střední doporučený dopis (naše = tenké výrobky, cena 200,- až 1500,-) cena poštovného 88,- (po platbě předem kartou nebo na účet), 155,- dobírkou.

Za prioritní (zrychlený) doporučený dopis:  příplatek 7,-

Balík do ruky - (při kterékoliv z těchto podmínek: cena nad 1500,-  nebo hmotnost zásilky nad 2kg): cena poštovného 115,- po platbě předem kartou nebo na účet, 193,- dobírkou.

Zásilkovna v České republice - hmotnost do 5kg, rozměr do 70cm:  90,- po platbě předem a 120,- dobírkou.

Slovensko Zásilkovnou - hmotnost do 5kg, rozměr do 70cm:

na pobočku 5,1€, na adresu 5,6€ pouze po platbě předem.

Česká doporučená pošta:  naše výrobky jsou malé, proto jsou odesílány jako doporučené dopisy a z pošty vám nezašlou mail ani SMS. Proto prosím sledujte odesílací mail z našeho eshopu a případně urgujte, zjistíme, kde to vázne.

DOBA DODÁNÍ: Zboží odesíláme obvykle do 2 pracovních dnů od objednání (v případě dobírky) nebo do 2 pracovních dnů  po obdržení platby. Bydlíme na samotě a na poštu to máme 17 km, jezdíme obden. Zboží se může vyprodat na našich akcích a musíme ho vyrobit, což může zásilku o několik dnů oddálit; stejně tak samolepky označené slovem ,,archiv".
Pokud na objednávku spěcháte, informujte se o aktuálním stavu.