Informace

Novinky

Ceníky zakázek

Chtěli byste mít hodnotnou vzpomínku a neopakovatelný originál? Ráda pro vás zhotovím portrét na objednávku. Aby byl výsledek co nejdokonalejší, věnujte čas přípravě:

 • Prohlédněte si galerie obrazů, zvolte si techniku kresby nebo malby a její velikost. Ceníky najdete níže po rozkliknutí jednotlivých technik.
 • Vyberte a zašlete e-mailem fotografie, klidně více záběrů, poradíme se o nejvhodnějším. Všechny podrobnosti doladíme přesně na míru - neváhejte nás kontaktovat :-). 

Pokud vám do tří pracovních dnů nepřijde potvrzení objednávky, opakujte ji, maily se občas ztrácí!

Olejomalba

Ceníky zakázek Počet produktů: 6

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
 • Malba akvarelovými barvami působí vzdušně a věrností ztvárnění se blíží olejomalbě. Oproti ní má však menší trvanlivost, protože je zhotovena na papíře. Ceny zde uvedené platí pro obraz s jedním zvířetem, za každé další (i za složité doplňky, např. postroje) je příplatek 30-50%.  Pro shlédnutí ukázek obrazů zadejte do vyhledávače ,,akvarel".

  800,00 Kč
 • Perokresba je poměrně přesnou technikou. Svými ostrými tahy se podobá starým rytinám a oblíbená je kolorovaná akvarelovými barvami. Ceny zde uvedené platí pro obraz s jedním zvířetem, za každé další (i za složité doplňky, např. postroje) je příplatek 30-50%.  Pro shlédnutí ukázek obrazů zadejte do vyhledávače ,,perokresba".

  400,00 Kč
 • Pro milovníky černobílé klasiky a zájemce o vlastní kreslené samolepky. Tužka je nejměkčí kresebnou technikou, dobře vystihuje polotóny a jemnou strukturu srsti. Ceny zde uvedené platí pro obraz s jedním zvířetem, za každé další (i za složité doplňky, např. postroje) je příplatek 30-50%.  Pro shlédnutí ukázek obrazů zadejte do vyhledávače ,,tužka".

  400,00 Kč
 • Klasická technika starých mistrů, dá se v ní nejvěrněji vystihnout předloha, zejména barevné odstíny. Má vysokou trvanlivost a získáváte v ní předmět trvalé hodnoty, jehož cena může časem narůstat. Ceny zde uvedené platí pro obraz s jedním zvířetem, za každé další (i za složité doplňky, např. postroje) je příplatek 30-50%.  Pro shlédnutí ukázek obrazů...

  1 000,00 Kč
 • Oproti běžné olejomalbě je zde více propracované pozadí a kompozice ve stylu starých obrazů Ceny závisí na pracnosti, zejména na počtu zvířat nebo osob. Pro shlédnutí ukázek obrazů zadejte do vyhledávače ,,olejomalba ve starém stylu".

 • Volnější a dynamická technika, vzdušná a moderně působící. Nevýhodou může být omezená barevná škála, takže při portrétování nelze vždy přesně vystihnout barvu zvířete. Jako podklad se používá barevný papír, na kterém křída lépe vyniká. Ceny platí pro obraz s jedním zvířetem, za každé další (i za složité doplňky, např. postroje) je příplatek 30-50%....

  600,00 Kč
Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek